Ovaj mjesec: 2551
Danas: 131
Naši mali karatisti opet uspješni
Autor: Ivana Franić Galik, 9. 4. 2018.

U subotu, 7.4.2018.g. s početkom u 11:30h održan je Međunarodni karate turnir „Podravina Open 2018.“ u Đurđevcu. Ovo je jedan od značajnih sportskih događaja kako za Hrvatsku, tako i za Đurđevac i Koprivničko – križavačku županiju.

Na turniru je nastupilo 480 natjecatelja iz 50 klubova i 6 država (Makedonija, Mađarska, Njemačka, Bugarska, BiH i Hrvatska). Naš grad i našu školu predstavljala su 3 natjecatelja u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji. Učenik 1.a razreda Roko Samac – cicibani kate – osvojio je 1. mjesto i zlatnu medalju, a učenik 2.d razreda Frano Lovrić – mlađi učenici – kate osvojio je 5. mjesto. Natjecao se i učenik 2.a razreda Leo Poturica. Kata team, mlađi učenici, u sastavu prethodno navedenih natjecatelja imali su jako dobar nastup te nakon dva uvodna kola u finalu pobijedili su ekipu KK „Alfa“ iz Zagreba i osvojili su 1. mjesto.

Iskrene čestitke našim  pobjednicima i njihovoj trenerici Štefici Bruvo!

Tekst: Ivana Franić Galik, učiteljica