GRAD NOVA GRADIŠKA NAGRADIO JE UČENIKE I MENTORE, USPJEŠNE SUDIONIKE DRŽAVNIH NATJECANJA
Autor: Natalija Golovrški, 23. 6. 2022.

U prostoru Gradske vijećnice 22. lipnja 2022. upriličena je svečana dodjela novčanih nagrada učenicima i njihovim mentorima koji su na državnim natjecanjima osvojili prva tri mjesta. Nagrade im je uručio gradonačelnik Vinko Grgić. Čestitao im je na izvrsnosti i postignutim rezultatima istaknuvši kako je znanje jedino što vrijedi u životu i što nam nitko ne može oduzeti.

Za uspješno sudjelovanje na Državnoj smotri Lidrano nagrađene su Korina Ljubičić i mentorica Andrijana Petrović. Za osvojeno drugo mjesto na državnom natjecanju nagrađena je učenica 6. razreda Glazbenog odjela naše škole Lucija Prpić i njezina mentorica Daliborka Krešić.

Svim je nagrađenima čestitala i ravnateljica naše škole Vesna Lončar-Cindrić koja je istaknula kako je iznimno ponosna na sve naše učenike i kolege te zahvalila Gradu Nova Gradiška što te uspjehe prate, prepoznaju, nagrađuju i time ulažu u budućnost.

U ime nagrađenih učenika prisutnima se obratila Korina Ljubičić, a u ime svih nagrađenih mentora naša vjeroučiteljica Andrijana Petrović. Istaknula je: „Želim zahvaliti vodstvu našeg Grada što prepoznaje i vrednuje rad naše djece i mojih kolega. Zahvaljujem i našoj ravnateljici Vesni Lončar-Cindrić koja nam je uvijek „vjetar u leđa” i zbog koje uvijek osjećamo da moramo opravdati povjerenje. Imamo mnoštvo uspjeha na županijskim i državnim natjecanjima.“

Ponosni čestitamo Korini, Luciji i njihovim mentoricama!