« Ožujak 2024 »

Završna priredba i podjela svjedodžbi osmašima
Autor: Sanela Jurić, 9. 7. 2019.

Osnovnoškolsko obrazovanje završilo je za još jednu generaciju naših učenika. Stoga su učenici 8. razreda naše škole u petak 5. 7.2019.  uz pomoć svojih razrednica u holu škole pripremili za svoje učitelje i roditelje svečani i dirljivi oproštaj koji je još jednom potvrdio učiteljima i svim prisutnima kako se među našim učenicima kriju mnogi nadareni mladi ljudi.

U raznovrsnom programu, koji se sastojao od recitacija, plesa, pjevanja, literarnih radova,  sviranja na mnogim instrumentima, glume i prikaza pojedinog razreda kroz video uratke, predstavili su na najbolji način svoje odrastanje kroz osnovnu školu, istaknuli najljepše školske uspomene, nestašluke, zajednička druženja i putovanja. Tople riječi  ohrabrenja i  želje  za uspješnim nastavkom obrazovanja, ali i čestitke najuspješnijima, uputila je  i ravnateljica Škole Vesna Lončar - Cindrić uručivši učenicima, koji su svih osam godina bili odlikaši, staklenu plaketu kao trajnu uspomenu na njihovu osnovnu školu. Plaketu je dobilo 13 učenika. To su: Martina Suvala (8.a), Ema Straga-Šašić (8.a), Enio Funes (8.b), David Glavičić (8.b), Marija Masnica (8.b), Natali Šoch (8.b), Rebeka Akmačić (8.c), Leon Jurić (8.c), Niko Sokić (8.c), Niko Lovrić (8.c), Vito Arić (8.d), Iskra Cindrić (8.d) i Marko Kovačević (8.d).
Na kraju programa razrednice Irena Rakonić, Aleksandra Pilipović, Sanela Jurić i Tanja Špehar podijelile su učenicima svjedodžbe poželjevši im puno uspjeha u životu i  nastavku školovanja.

Tekst: Sanela Jurić, prof.

Fotografije: Martina Jugović-Štefanac, prof. socijalni pedagog