KARLO DŽEBIĆ I NIKOLINA ROMIĆ LOVRAKOVI VIŠEBOJCI
Autor: Natalija Golovrški, 25. 11. 2011.

U  Sportskoj dvorani Elektrotehničke i  Komercijalne škole održana je jučer 24. studenog 2011. godine sportsko-zabavna priredba Lino višebojac. Pokrovitelji su ove manifestacije Podravka, Sportske novosti i T-mobile, a sudionici su bili svi učenici škole. Gosti našeg Lina višebojca bili su poznati sportaši vaterpolist Dubravko Šimenc i rukometašica RK Podravka Iva Pongrac.

U natjecateljskom dijelu sudjelovalo je 12 učenika i 12 učenica 5.-8. razreda naše škole natječući se u nekoliko sportskih kategorija: nogometu, rukometu, košarci, skoku dalj, trčanju na 30 metara (kao i u  zajedničkom povačenju užeta, skakanju u vrećama i vođenju lopte).

Najuspješniji među njima bili su Karlo Džebić iz 6.c razreda i Nikolina Romić iz 8.a razreda. Nagrađeni su peharima za osvojeno 1. mjesto, a našu će školu predstavljati na Lino višebojcu državne razine.

Učenici 1.-4.razreda pokazali su svoje sportske vještine u povlačenju užeta, trčanju štafete i skakanju u vrećama. Svi su sudionici Lino višebojca  nagrađeni poklon-paketima Podravke.

U zabavnom dijelu programa nastupile su Mažoretkinje grada Nove Gradiške, plesna skupina škole s plesom Kiki dance, najmlađe članice Akrobatskog rock and roll kluba Pegaz te mlade pjevačice Tena i Vanesa Kapetanić i Matea Mesec.

Na literarnom natječaju Svijet po mom nagrađen je rad učenice Glorije Sofije Brlić iz 8.b razreda. Najbolje uređena navijačka skupina bili su učenici 5.d razreda.

Čestitamo svim nagrađenim učenicima, a posebno Karlu i Nikolini!  Navijamo za njih i nadamo se da će biti uspješni na državnom natjecanju.

Fotografije s događanja možete pogledati u foto-galeriji!

NOVINARI