UČENIČKA ZADRUGA ISKRICE
Nekoliko crtica o radu Učeničke zadruge " Iskrice" 2013. / 2014.god.
Autor: Ivana Marković, 2. 4. 2014.

U rada učeničke zadruge "Iskrice" uključeno  je  nekoliko  grupa :

SUVENIRNICA  ( 2. – 8. razred ), voditeljica  učiteljica  Ivana  Rašić ( zamjena  Verena  Matijašević )

MODELARI ( 2. – 8. razred ), voditeljica učiteljica Ivana Marković
MALI  KREATIVCI  ( 2. – 8. razred ) , voditeljica učiteljica Iva Sertić – Samac
FOTO GRUPA  ( 1. – 8. razred ), voditeljica  učiteljica  Ivana  Šokić

Učenici,  uključeni  u  rad  zadruge,  već  su  s  početkom  godine  počeli  vrijedno  raditi. Svoje  uratke  predstavili su  u  prosincu  prodajnom  izložbom  u  holu  škole.

Mali  zadrugari  pokazali  su  da  nisu  samo  spretni  u  izradi  nego  i  u  prodaji  prigodnih  božićnih  darova.

U  veljači  su  učenike  škole  razveselili  prodajnom  izložbom  povodom  Valentinova.

Zadrugari  su  izradili  prigodne  poklone  i  prodavali  ih  u  holu  škole.

Za  Dan  škole  odlučili  smo  urediti  kutić  za  odmor  ili  kako  ga  volimo  zvati  „dnevni  boravak“.  Kutić  je  namijenjen  učenicima  za  odmor  od  teškog  rada, roditeljima  i  nastavnicima  za  održavanje  informativnih  razgovora, posjetiteljima  naše  škole  kako  bi  se  u  njoj  što  ugodnije  osjećali.  Zahvaljujemo  se  našim  domarima,  Damiru  Burcaru  i  Dubravku  Bakuniću,   gospođi  Željki  Šorak,   koji  su  odvojili  svoje  slobodno  vrijeme  i  puno  nam  pomogli.

Ivana  Marković, učiteljica